6 maja 2021

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Wójt Gminy Kołczygłowy informuje, iż w dniu 12 maja 2021 r. w miejscowościach Darżkowo, Dobojewo, Gałąźnia Mała, Gałąźnia Wielka, Gęślice, Kołczygłowy, Kołczygłówki, Różki, Zatoki oraz 26 maja 2021 r. w miejscowościach Barkocin, Barnowiec, Barnowo, Górki, Jezierze, Laski, Łobzowo, Łubno, Miłobądż, Podgórze, Przyborze, Radusz, Świelubie, Wądół, Wierszyno, Witanowo odbędzie się bezpłatna zbiórka odpadów Wielkogabarytowych.

W ramach przedmiotowej zbiórki odpadów zbierane będą: stoły, łóżka, szafy, krzesła, sofy, dywany, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów. Odpady należy wystawić bezpośrednio przed swoje posesje, tak aby nie utrudniały ruchu pojazdów i pieszych, najpóźniej do godziny 7.00 w dniu zbiórki.
Więcej szczegółów znajdą Państwo na plakacie poniżej.