4 maja 2021

Bukowa i Dębowa zarekomendowane do dofinansowania

Inwestycja pn. Budowa dróg gminnych ul. Bukowa i Dębowa w miejscowości Kołczygłowy znalazła się na ostatecznej liście zdań gminnych przeznaczonych do dofinansowania w 2021 roku w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg (RFRD) 2021, którą w dniu 21 kwietnia 2021 r. zatwierdził Prezes Rady Ministrów.

Szacowana wartość inwestycji wynosi 440 000,00 zł.

Otrzymane dofinansowanie wynosi 220 000,00 zł (50% wartości inwestycji).

Zakres rzeczowy inwestycji polega na:

• budowie nawierzchni z kostki betonowej,
  • wykonaniu zjazdów do posesji,
  • montażu oznakowania jako elementów bezpieczeństwa ruchu,
  • budowie kanalizacji deszczowej wraz ze studzienkami i wpustami,
  • wykonaniu poboczy w formie pasa zieleni,
  • wykonaniu na skrzyżowaniu z ul. Słoneczną na długości łuków obustronnego chodnika z kostki betonowej.

Termin realizacji inwestycji: III - IV kwartał br.