Wykaz punktów zbierania odpadów folii, sznurka oraz opon

Zgodnie  art.  3  ust.  2  pkt  9  lit  f  ustawy  z  dnia 13  września  1996  r.o  utrzymaniu  czystości i  porządku  w gminach  (Dz.  U.  z  2020  r.  poz.  1439 ze  zm.)  gmina zobowiązana  jest  do udostępnienia na stronie internetowej gminy oraz w sposób zwyczajowo przyjęty adresów punktów zbierania odpadów folii, sznurka oraz opon powstających w gospodarstwach rolnych lub zakładów przetwarzania takich odpadów, jeżeli na obszarze gminy są położone gospodarstwa rolne.  Wobec powyższego Wójt Gminy Kołczygłowy wskazuje, iż wyżej wymienione odpady są przyjmowane odpłatnie po wcześniejszym umówieniu przez:

Zakład Zagospodarowania Odpadów Sierzno Sp. z o. o., 77-131 Rekowo, Sierzno, gmina Bytów, woj. pomorskie

Składowisko

Odbiór i transport odpadów