26 lipca 2022

Złoty jubileusz małżeństwa

Jak pisał Konstanty Ildefons Gałczyński  „Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie”.I tak już od ponad 50 lat tą drogą przemierzają kolejne trzy pary z gminy Kołczygłowy , które 15 lipca 2022 r.  w Urzędzie Gminy odebrały z rąk Wójta p. Artura Kalinowskiego Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane  przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.

Otrzymały je w dowód społecznego uznania  trwałości małżeństwa i rodziny. Złote Gody to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego.

Świętującym rocznicę ślubu Państwu Jadwidze i Józefowi Szczepanowskim, Irenie i Edwardowi Meger  oraz Janinie i Franciszkowi Lorbieckim życzymy wielu kolejnych lat przeżytych w zdrowiu, miłości i wzajemnym szacunku.