13 marca 2020

Zgłoś odczyt telefonicznie lub przez e-mail

Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców w świetle rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa zachęcamy do samodzielnego odczytywania wodomierzy i podawanie stanu licznika telefonicznie lub wysyłając wiadomość na adres e-mail.

• telefonicznie na numery telefonów stacjonarnych: 59 821 32 31, 59 821 32 32 lub 59 821 32 33 wew. 30

W celu uniknięcia skumulowania należności za wodę lub ścieki z powodu braku możliwości odczytu wodomierzy – gmina będzie korzystać z prawa wystawienia faktur na podstawie zużycia średniego z wcześniejszych okresów rozliczeniowych.

Zalecamy również rezygnację z dokonywania wpłat gotówkowych u inkasenta oraz w kasie w Urzędzie Gminy. Bezpieczną formą dokonywania opłat pozostają w takiej sytuacji przelewy elektroniczne.

W trosce o dobro naszych klientów, jak również pracowników ich obsługujących, zalecamy także zrezygnowanie z wizyt w siedzibie Urzędu Gminy w Kołczygłowach lub ograniczenie ich wyłącznie do niezbędnych przypadków.

Każdą sprawę można wcześniej skonsultować telefonicznie pod numerami telefonów jak wyżej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej ug@kolczyglowy.pl