Aktualno軼i

5 lipca 2018

Zestaw linarny w Ko販zyg這wach

Nowy typ placu zabaw dla najm這dszych jakim jest zestaw linarny na ul. S這necznej w miejscowo軼i Ko販zyg這wy ju funkcjonuje.

Projekt pn. „Budowa wiejskiej strefy aktywno軼i w miejscowo軼i Ko販zyg這wy” zosta dofinansowany ze 鈔odków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Ca趾owita warto嗆 zadania wynios豉 88 997,88 z. Przyznane dofinansowanie w formie refundacji 鈔odków to kwota 85 000 z.

W ramach wykonanych prac powsta plac zabaw w postaci zestawu linarnego o wymiarach 10,5 m x 10,5 m oraz zamontowane zosta這 ogrodzenie drewniane od strony zbiornika wodnego. Zagospodarowany teren wyposa穎ny zosta równie w 豉wki wypoczynkowe z oparciem oraz 豉wko – sto造 i kosz na 鄉ieci.

Beneficjantem projektu jest Stowarzyszenie Rozwoju Obszarów Jeziora Granicznego "EKO-NATURA".

Najm這dszych mieszka鎍ów Naszej gminy wraz z rodzicami zapraszamy do zabawy i wypoczynku!