22 czerwca 2022

Zawieszenie działalności punktu konsultacyjnego

Informujemy mieszkańców gminy Kołczygłowy, że konsultacje stacjonarne dotyczące Programu „Czyste Powietrze” zostają zawieszone do czasu otrzymania wsparcia na ten cel z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Firma FOTON, która dotychczas prowadziła punkt konsultacyjny w naszej Gminie, nie realizuje już bezpłatnych konsultacji w tutejszym Urzędzie w ramach programu "Czyste Powietrze".

Bliższe informacje o programie „Czyste powietrze” można uzyskać w Urzędzie Gminy Kołczygłowy oraz na stronie WFOŚiGW w Gdańsku: https://wfos.gdansk.pl/czyste_powietrze_icon

O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować.