1 kwietnia 2021

Zaproszenie na webinarium

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na webinarium biznesowe z cyklu Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna w drodze.

Spotkanie  online pn. "Inwestujesz tam, gdzie chcesz - kompleksowe wsparcie w rozwoju przedsiębiorców" odbędzie się 7 kwietnia 2021 r.
o godzinie 12:00

Webinarium jest dedykowane do przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem i realizacją nowych inwestycji na terenie następujących gmin powiatu bytowskiego: Borzytuchom, Bytów, Czarna Dąbrówka, Kołczygłowy, Miastko, Parchowo, Studzienice, Trzebielino, Tuchomie.

Podczas spotkania  zostaną omówione różne zachęty inwestycyjne
i instrumenty wsparcia, w tym rządowy program Polska Strefa Inwestycji, dzięki któremu zachęty podatkowe dla przedsiębiorców są dostępne
w każdej gminie, na terenach, na których można prowadzić działalność gospodarczą.

Szczegóły dotyczące spotkania i warunki rejestracji pod adresem strony internetowej: https://app.evenea.pl/event/sssewdrodzebytowski/

Każda z zarejestrowanych osób otrzyma na swój e-mail spersonalizowany link do spotkania.