23 października 2017

Zakończenie remontu drogi Wądół - Przyborze

W dniu 19 pażdziernika 2017 r. dokonano odbioru drogi gminnej nr 161043G Wądół - Przyborze.

W ramach inwestycji wykonano nawierzchnię utwardzoną z płyt wielootworowych typu Jumbo o długości 450 mb i szerokości 3,5 m. Ponadto wykonano pobocza z kruszywa naturalnego po obu stronach drogi oraz wyremontowano przepust drogowy.

Wykonawcą robót była firma: Transport Ciężarowy - Roboty Drogowe i Ziemne Henryk Jankowski z Dolna.
Wartość inwestycji wyniosła: 231 185,60 zł.

Gmina Kołczygłowy pozyskała na to zadanie dotację w wysokości 60 000,00 zł z Samorządu Województwa Pomorskiego w ramach Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych.