3 stycznia 2018

XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kołczygłowach zwraca się z prośbą do  ludzi dobrej woli, którzy chcą wspomóc akcję Jurka Owsiaka w „XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”, która odbędzie się 14 stycznia 2018 r. w sali widowiskowej w Gminnym Ośrodku Kultury w Kołczygłowach o godz. 16:00.
Przedmioty, które chcieliby Państwo ofiarować na aukcję prosimy o dostarczenie do Gminnego Ośrodka Kultury w Kołczygłowach w terminie do 12.01.2018r. W razie jakichkolwiek pytań prosimy dzwonić pod nr tel. 59 8213523.
Serdecznie zapraszam i dziękuje wszystkim, którzy włączają się do kiermaszu i ofiarują przedmioty.