2 marca 2018

Wyniki konkursu ofert na realizację zadań publicznych

Wójt Gminy Kołczygłowy wydał Zarządzenie nr 19/2018 z dnia 1 marca 2018 w sprawie ogłoszenia wyniku otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Gminy Kołczygłowy w 2018 roku w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na terenie Gminy Kołczygłowy przez organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego.

Dotacje przyznane organizacjom pozarządowym oraz podmiotom wymienionym w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznej i o wolontariacie w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na terenie Gminy Kołczygłowy w 2018 roku

Lp.

Nazwa organizacji pozarządowej

Tytuł zadania publicznego wskazanego w ofercie

Przyznana kwota dotacji

1.

Klub Sportowy „Dolina – Speranda”

Upowszechnianie kultury fizycznej
 i sportu w Gminie Kołczygłowy

15 000,00 zł

2.

Klub Sportowy „GKS” Kołczygłowy

Upowszechnianie sportu i rekreacji ruchowej wśród mieszkańców gminy Kołczygłowy

15 000,00 zł

3.

Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł”

Działania podejmowane w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży w sekcjach sportowych: Lekka Atletyka i Piłka Nożna

8 000,00 zł

4.

Uczniowski Klub Sportowy „Hermes”

Zabawa – rekreacja – sport - 2018

6 000,00 zł

5.

Uczniowski Klub Sportowy Tygrys

Taekwondo umiem, wszystko umiem

4 000,00 zł

6.

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Kołczygłowy

Baśka – sport umysłowy promujący Gminę Kołczygłowy

2 000,00 zł

Łączna kwota przyznanych dotacji: 50.000,00 zł.