6 listopada 2020

Wspieraj Seniora

Drogi Seniorze!

Gmina Kołczygłowy przystąpiła do projektu Wspieraj Seniora. Program polega  na  dostarczeniu  zakupów,  obejmujących artykuły podstawowej potrzeby, w tym artykuły spożywcze, środki higieny osobistej, leków.

Program dotyczy osób w wieku 70 lat i więcej, które pozostaną w domu w związku z zagrożeniem zakażeniem Covid-1.

Aby uzyskać ww. pomoc skontaktuj się w tym celu z ogólnopolską infolinią czynną od poniedziałku do niedzieli od 8.00 do 21.00 pod  nr tel.: 22 505 11 11, która przekieruje Twoje zgłoszenie do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kołczygłowach.

Możesz również skontaktować się bezpośrednio z  jednym z naszych pracowników pod nr tel. 59 82 13 906 w  poniedziałki od 8.00. do 16.00 oraz od wtorku  do piątku od 7 do 15.00.

Koszt zakupów w całości pokrywa Senior.