A A+ A++ A A A A A

22 lutego 2019

Wsparcie na rozwój dla przedsiębiorców

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 27 lutego 2019 r. dotyczące możliwości pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia na rozwój w ramach Funduszy Europejskich.

W programie spotkania m.in.:

* Wsparcie na rozwój przedsiębiorczości  w ramach regionalnych i krajowych Programów Operacyjnych  – przegląd możliwości wraz z omówieniem aktualnych konkursów
        Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku
    * Instrumenty finansowe na rozwój działalności gospodarczej – omówienie aktualnej oferty Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o.
    * Urząd Pracy bliżej pracodawców – możliwości wsparcia przedsiębiorców w 2019 roku Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
    * Źródła informacji o Funduszach Europejskich czyli gdzie szukać przydatnych informacji

Miejsce i termin spotkania:
Spotkanie odbędzie się w środę 27 lutego 2019 r. w siedzibie Usteckiego Generatora Przedsiębiorczości w Budynku Centrum Integracji Społecznej w Ustce, ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5 (sala szkoleniowa I piętro), w godz. 10:00 – 12:00.

Zgłoszenia:
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do dnia 26 lutego 2019 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: slupsk.pife@pomorskie.eu lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 59 714 18 44 lub 59 714 18 45. Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania.

Kontakt:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku, tel.: (59) 714 18 44 lub (59) 714 18 45

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020