1 października 2019

Walne zebranie członków MTG

Miasteckie Towarzystwo Gospodarcze (MTG) informuje, iż w dniu 02.10.2019 r. o godz. 17:00 w sali kina MGOK w Miastku odbędzie się Walne Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia, podczas którego poruszane zostaną następne tematy:

• projekt fotowoltaicznych informacje ważne dla uczestników
  • terminy realizacji projektu
  • odbiór kosztorysów
  • możliwość dopisania się do listy uczestników projektu w przypadku oszczędności przetargowych lub rezygnacji
  • informacje dotyczące projektu wymiany pieców centralnego ogrzewania rozpoczętego pod koniec 2017 r.
  • odpowiedzi na pytania członków Stowarzyszenia

Jednocześnie zgodnie z informacją otrzymaną od Zarządu Stowarzyszenia MTG wyjaśniamy, iż aby móc brać czynny udział we wszystkich projektach realizowanych przez organizację oraz stać się beneficjentem pozyskanego przez nią dofinansowania należy regularnie tj. rok rocznie uiszczać składkę członkowską w wysokości 40 zł rocznie, gdyż stanowi to obowiązek uczestnictwa nie tylko w realizowanych operacjach ale i tych, które są w trakcie oczekiwania na ogłoszenie naboru wniosków tj. np. wymiana pieców centralnego ogrzewania w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko (POiŚ).

Szczegółowe informacje dostępne na stronie: http://www.mtg.miastko.pl/index.php