A A+ A++ A A A A A

5 lutego 2019

Walne zebrania sprawozdawcze

Zgodnie z przyjętym planem w każdą sobotę począwszy od 12 stycznia do 2 marca bieżącego roku w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych: Kołczygłowy, Łubno, Gałąźnia Wielka i Wierszyno odbyły się walne zebrania sprawozdawcze. Podczas zebrań przedstawiano sprawozdania z działalności, sprawozdania finansowe za rok ubiegły, plany działalności i finansowe na rok bieżący oraz udzielono absolutorium zarządom jednostek OSP.
Bardzo miłym akcentem był udział w uroczystym ślubowaniu nowych druhów w OSP w Wierszynie.
W zebraniach licznie uczestniczyli druhowie oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Kołczygłowy,  przedstawiciele Zarządu Oddziału  Powiatowego ZOSP RP w Bytowie, przedstawiciele Zarządu Oddziału Gminnego ZOPSP RP w Kołczygłowach przedstawiciele Komendy Powiatowej PSP w Bytowie, Radni Gminni, Sołtysi oraz inni zaproszeni goście.