20 listopada 2020

Utwardzenie terenu przy ośrodku zdrowia

W listopadzie br. zakończyły się prace budowlane związane z wykonaniem utwardzenia terenu o powierzchni ok. 80 m2, przy budynku Ośrodka Zdrowia na ul. Szkolnej w Kołczygłowach. Przedmiotowe utwardzenie terenu stanowi przedłużenie istniejącego parkingu przy budynku Ośrodka Zdrowia. Całość prac sfinansowana została ze środków Urzędu Gminy, natomiast roboty budowlane wykonane zostały w ramach pracy własnej wykonanej przez pracowników gospodarczych tutejszego Urzędu.

Ponadto w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się epidemii koronawirusa, a także z uwagi na bezpieczeństwo pacjentów korzystających z usług Ośrodka Zdrowia w Kołczygłowach, przed wejściem do budynku Ośrodka Zdrowia zamontowana została osłona przeciwwietrzna w zabudowie plandekowej. Przedmiotowa zabudowa, również sfinansowana została ze środków tutejszego Urzędu.