11 lipca 2018

Utrudnienia w ruchu drogowym

W związku trwającymi robotami budowlanymi w ramach inwestycji „Poprawa bezpieczeństwa komunikacyjnego poprzez remont dróg powiatowych na terenie Gminy Kołczygłowy” polegającymi na remoncie drogi powiatowej nr 1766G na odcinku Barnowo – Barnowiec – Łubno – Łobzowo – granica gminy Kołczygłowy oraz drogi powiatowej nr 1714G na odcinku Łubno – Barkocin informujemy, iż zgodnie ze sztuką budowlaną i poprawnością techniczno - funkcjonalną roboty remontowe wymagają czasowego odcinkowego zamknięcia drogi powiatowej.

Harmonogram robót drogowych przekazany przez Wykonawcę robót tj. POL - DRÓG DRAWSKO POMORSKIE S.A. wygląda następująco:

Wyłączenie ruchu drogowego nastąpi na odcinku Barnowiec - Łubno (bez miejscowości) w dniach 11.07.2018 r. do 23.07.2018 r. w godzinach 7:00 - 19:00.

Powyższy termin może ulec zmianie, na przykład ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Niniejsze utrudnienia w ruchu drogowym wynikają z opracowanego przez Wykonawcę dokumentu jaki stanowi czasowa organizacja ruchu zatwierdzona przez Powiatowy Zespół ds. Analizy Bezpieczeństwa i Warunków Ruchu działający przy Wydziale Komunikacji i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Bytowie.

Przedstawiciel Wykonawcy przekazał niniejszą informację do Sołtysów wszystkich zainteresowanych Sołectw celem jej rozpowszechnienia.

W przypadku utrudnień w ruchu drogowym prosi się o kontakt z kierownikiem budowy Panem Marcinem Czarnota, tel. 883 364 373.