1 sierpnia 2017

Utrudnienia w ruchu drogowym

Niniejszym podajemy harmonogram robót drogowych związanych z remontem drogi powiatowej nr 1198G na odcinku od granicy powiatu bytowskiego do miejscowości Wierszyno (wraz z miejscowością Wierszyno). Będzie to remont wymagający układania nawierzchni bitumicznej całą szerokością jezdni, w związku z czym wymagane jest odcinkowe zamknięcie drogi powiatowej.
Harmonogram robót drogowych nadesłany został przez Wykonawcę – Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe DROMOS Sp. z o.o. z Kartuzach:

a) I etap na odcinku Wierszyno-Górki od 3 sierpnia do 11 sierpnia 2017 r.,
b) II etap na odcinku Górki-Gałąźnia Wielka od 14 sierpnia do 23 sierpnia 2017 r.,
c) III etap na odcinku Gałąźnia Wielka – granica powiatu bytowskiego od 24 sierpnia
do 31 sierpnia 2017 r.

Terminy zawarte w harmonogramie mogą ulec zmianie, na przykład ze względów atmosferycznych.

W przypadku utrudnień w ruchu drogowym prosi się o kontakt z kierownikiem budowy
Panem Krzysztofem Puzdrowskim, tel. 516 172 945.