18 lipca 2022

Umowa na rozbudowę SUW Barkocin

W dniu 15.07.2022 r. Wójt Gminy Kołczygłowy podpisał umowę na realizację robót budowlanych w ramach inwestycji "Budowa studni głębinowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz instalacją fotowoltaiczną na terenie SUW Barkocin"

Zakres robót budowlanych obejmować będzie budowę awaryjnej studni głębinowej poprzez wiercenie otworu studziennego nr 2 do głębokości 85,0 m p.p.t., montaż naziemnej obudowy studziennej, montaż urządzeń wodnych i armatury wodociągowej, budowę rurociągu technologicznego wody surowej, wymianę rur pompowych oraz pompy głębinowej otworu studziennego nr 1, wykonanie utwardzenia terenu o nawierzchni z kostki betonowej o powierzchni 47,9 m2, budowę ogrodzenia systemowego panelowego na cokole prefabrykowanym betonowym o długości 98 mb, dostawę, montaż i uruchomienie agregatu sprężarkowego, przemysłowych osuszaczy powietrza oraz przenośnego zespołu prądotwórczego o mocy znamionowej do 20 kVA, budowę naziemnej instalacji fotowoltaicznej o mocy do 22,8 kWp oraz wdrożenie i instalacja systemu monitoringu i wizualizacji pracy stacji uzdatniania wody.

Wykonawcą prac jest Zakład Usługowo-Produkcyjno-Handlowy "HIRSZ" z miejscowości Stężyca

Termin realizacji wynosi 13 miesięcy od dnia podpisania umowy z Wykonawcą.

Wartość inwestycji: 1 059 287,86 zł

Środki własne: 52 963,86 zł

Wartość środków zewnętrznych: 1 006 324,00 zł

Dofinansowanie: Inwestycja jest współfinansowana ze środków Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji strategicznych na podstawie Promesy Inwestycyjnej Nr 01/2021/8273/PolskaLad dla zadania inwestycyjnego pn. "Budowa infrastruktury wodno - kanalizacyjnej w gminie wiejskiej Kołczygłowy"