31 grudnia 2020

Szczepienia przeciwko COVID 19 w Gminie Kołczygłowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „ESKULAP” z siedzibą w Łubnie wystąpił do Narodowego Funduszu Zdrowia o wyznaczenie punktu szczepień przeciwko COVID-19 w Gminie Kołczygłowy.
Wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w związku z czym szczepienia przeciwko COVID-19 realizowane będą w Ośrodku Zdrowia w Kołczygłowach.
Zapisy na szczepienia, według zapowiedzi przedstawicieli rządu, rozpoczną się 15 stycznia 2021 r. Od tego dnia zostanie również uruchomiony system rejestracyjny, dzięki któremu będzie można się zapisywać na szczepienie przeciw koronawirusowi. Rejestracji będzie można dokonać poprzez specjalną infolinię, u lekarza POZ, poprzez stronę internetową lub Internetowe Konto Pacjenta.