16 stycznia 2020

Świadczenie usług opieki stomatologicznej dla uczniów

Wójt Gminy Kołczygłowy zaprasza do składania ofert podmioty lecznicze udzielające świadczenia zdrowotne z zakresu leczenia stomatologicznego dla dzieci i młodzieży finansowane ze środków publicznych do współpracy przy zwiększaniu dostępności opieki stomatologicznej nad uczniami szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Kołczygłowy.

Ofertę współpracy należy składać w zamkniętych kopertach w Sekretariacie Urzędu Gminy
w Kołczygłowach najpóźniej do dnia 31 stycznia 2020 r. do godz. 15.00 z dopiskiem „OPIEKA OGÓLNOSTOMATOLOGICZNA NAD UCZNIAMI”.