A A+ A++ A A A A A

Aktualno軼i

7 sierpnia 2019

Spotkanie W鎩ta z So速ysami

W dniu 29 lipca 2019 r.  w Urz璠zie Gminy Ko販zyg這wy odby這 si spotkanie Wójta Gminy Ko販zyg這wy z So速ysami.  W spotkaniu wzi窸o udzia 12 So速ysów oraz Przewodnicz帷y Rady Gminy Pan Miros豉w Krause i Wiceprzewodnicz帷y Rady Gminy Pan Zbigniew Burek.  Gównym celem spotkania by這 omówienie spraw bie膨cych w gminie, wymienienie si spostrze瞠niami, do鈍iadczeniami, jak i wzajemna integracja.

Wójt Gminy przedstawi So速ysom Raport o Stanie Gminy za 2018 r. , który od tego roku systematycznie b璠zie s逝篡 mieszka鎍om do zwi瘯szania wiedzy na temat funkcjonowania samorz康u gminnego i stanie si podstaw do rozwa瘸 na temat przysz這軼i naszej gminy.

Z uwagi na zmian wysoko軼i stawki op豉ty za gospodarowanie odpadami komunalnymi od dnia 1 sierpnia 2019 r. so速ysom wr璚zono informacj o nowych wysoko軼iach stawek.

Wa積ym elementem  by這 poinformowanie poszczególnych So速ysów o wysoko軼i wydzielonego z bud瞠tu gminy Funduszu So貫ckiego na 2020 r. jak i stan realizacji zada  realizowanych z funduszu so貫ckiego w roku bie膨cym. Ustalono, i zebrania wiejskie  podczas, których ustalone zostan nowe zadania do realizacji w 2020 roku odb璠 si we wrze郾iu. Ju dzisiaj zach璚amy do licznego udzia逝 w zebraniach wiejskich.