15 czerwca 2022

Spotkanie przedsiębiorców z powiatu bytowskiego

Kaszubski Związek Pracodawców oraz Starosta Bytowski zapraszają na spotkanie przedsiębiorców, które odbędzie się dnia 22 czerwca 2022 roku o godz. 11.00 w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie przy ul. Podzamcze 34.

Spotkanie adresowane są do wszystkich osób, które chcą rozwijać swoją przedsiębiorczość oraz możliwości finansowe. Podejmowana tematyka dotyczyć będzie m.in. wsparcia lokalnego biznesu, zmian przepisów podatkowo-skarbowych, czy realizacji zamówień publicznych.

Szczegóły spotkania znajdą Państwo w załączonej agendzie.

Serdecznie zapraszamy.

Do pobrania