A A+ A++ A A A A A

13 maja 2019

Spotkanie konsultacyjne

Wójt Gminy i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołczygłowach informują, że w Gminnym Ośrodku Kultury w Kołczygłowach odbędzie się spotkanie konsultacyjne dotyczące wymiany poglądów i informacji poświęconych problemom małżeństwa i rodziny w Polsce.

W imieniu Pani Minister Elżbiety Rafalskiej oraz Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zapraszamy do udziału ww. konsultacjach wszystkie osoby zainteresowane a w szczególności przedstawicieli „Dużych Rodzin” oraz rolników mogących produkować zdrową żywność.

Spotkanie odbędzie się 16 maja 2019 r. o godzinie 900 w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Kołczygłowach.

Więcej informacji można uzyskać u Pana Piotra Perszewskiego doradcy Ministra pod numerem telefonu 505125633.