18 sierpnia 2021

Spotkanie konsultacyjne

W dniu 6 sierpnia 2021 roku, w Urzędzie Gminy Kołczygłowy odbyły się konsultacje społeczne nt. koncepcji przebudowy drogi powiatowej nr 1705G Trzebielino – Kołczygłowy na odcinku Kołczygłowy – Kołczygłówki do granicy gminy Kołczygłowy. Spotkanie miało na celu zaprezentowanie dotychczas przygotowanego projektu drogi powiatowej nr 1705G Trzebielino – Kołczygłowy, zebranie opinii oraz wypracowanie propozycji wariantów dla zamierzania inwestycyjnego. Do głównych omawianych tematów należały przejścia dla pieszych, konieczność usunięcia drzew kolidujących zarówno ze zjazdami jak i z projektowanym ciągiem pieszo – rowerowym, skomunikowanie ciągu pieszo – rowerowego z ul. Tuwima, zaprojektowanie miejsc pod wiaty przystankowe oraz oświetlenia ulicznego w m. Kołczygłówki.