16 września 2019

Spotkanie informacyjne

Starostwa Powiatu Bytowskiego oraz Agencja Rozwoju Pomorza serdecznie zapraszają na spotkanie dotyczące możliwości pozyskania pomocy na rozwój eksportu produktów i usług oferowanych przez lokalnych przedsiębiorców.

Pomoc ta jest przedmiotem projektu unijnego pn. Pomorski Broker Eksportowy, w ramach którego wsparcie w działaniach eksportowych na wielu rynkach świata mogą otrzymać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Możliwości jakie daje uczestnictwo w przedsięwzięciu do m.in. udział w targach, misjach gospodarczych, bezpłatne doradztwo eksportowe czy granty dla firm.

Spotkanie dla przedsiębiorców z powiatu bytowskiego zainteresowanych budowanie oferty produktowej lub usługowej na rynkach zagranicznych odbędzie się 25.09.2019 r. o godz. 11:00 w Bytowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Podzamcze 34.

Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem proszeni są o potwierdzenie udziału w spotkaniu drogą e-mailową na adres a.wroblewska@powiatbytowski.pl, w terminie do 17.09.2019 r.

Do pobrania