6 grudnia 2022

Rozstrzygnięcie konkursu

Z przyjemnością informujemy, że konkurs Wójta Gminy Kołczygłowy na najpiękniejszą ozdobę choinkową został rozstrzygnięty.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych zamieszkałych na terenie gminy Kołczygłowy w dwóch kategoriach

• klas  I  -  III
  • klas IV  -  VIII

Wpłynęło aż 71 prac konkursowych!

Komisja Konkursowa przyznała:

w kategorii klas I  -  III:

I miejsce  - Oliwier Durawa SP Łubno

II miejsce -  Filip Rymon Lipiński SP Łubno

III miejsce – Nikola Olszewska SP Kołczygłowy

Wyróżnienia: Lena Bartków (SP Kołczygłowy), Lena Kalinowska( SP Kołczygłowy), Antoni Sieprawski (SP Niepoględzie), Nadia Dudek (SP Niepoględzie), Filip Cieszyński (SP Łubno)

w kategorii klas IV  -  VIII:

I miejsce -  Nicol Piątek SP Łubno

II miejsce - Kinga Rudnik SP Łubno

III miejsce  -  Nikola Wasyluk SP Kołczygłowy

Wyróżnienia: Rafał Kędra (SP Łubno), Julia Raniowska (SP Łubno)

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym, a wszystkim pozostałym uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie.