2 września 2019

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Uczniowie i Rodzice, Szanowni Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty.

Po wakacyjnym odpoczynku w nowy rok szkolny 2019/2020 wchodzimy z nadziejami, nowymi pomysłami i planami.

Dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji życzę wytrwałości i satysfakcji  z wykonywanej pracy, aby ten rok szkolny był czasem nowych możliwości oraz wzajemnej życzliwości.

Wszystkim uczniom życzę przyjemności w zdobywaniu wiedzy i radości z sukcesów szkolnych oraz mile spędzonych chwil wśród rówieśników.

Życzę wszystkim u progu nowego roku szkolnego cierpliwości, zdrowia oraz wiary we własne możliwości.

Wójt Gminy Kołczygłowy

mgr Artur Kalinowski