18 lipca 2022

ROZBUDOWA SIECI WODNO - KANALIZACYJNEJ

W dniu 15.07.2022 r. Wójt Gminy Kołczygłowy podpisał umowę na realizację robót budowlanych w ramach inwestycji "Budowa sieci wodno-kanalizacyjnej w miejscowościach Jezierze i Kołczygłowy"

Zakres robót budowlanych obejmować będzie budowę sieci wodociągowej rozdzielczej (metodą przewiertu sterowanego oraz metodą wykopu otwartego) w miejscowości Jezierze wzdłuż drogi wojewódzkiej od hydroforni do centrum wsi o długości 683 mb wraz z uzbrojeniem; budowę sieci wodociągowej rozdzielczej (metodą wykopu otwartego) w miejscowości Kołczygłowy na ul. Wąskiej o długości 610 mb wraz z uzbrojeniem; budowę sieci wodociągowej rozdzielczej (metodą wykopu otwartego) w miejscowości Kołczygłowy na ul. Kochanowskiego o długości 132 mb wraz z uzbrojeniem; budowę sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej w miejscowości Kołczygłowy na ul. Wąskiej o długości 528 mb wraz z infrastrukturą towarzyszącą tj. studzienki kanalizacyjne PVC i betonowe; budowę sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej w miejscowości Kołczygłowy na ul. Kochanowskiego o długości 160 mb wraz z infrastrukturą towarzyszącą tj. przyłącza kanalizacyjne, studzienki kanalizacyjne PVC.

Wykonawcą prac jest Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane "EKO-INSTAL"  Piotr Kuczkowski  z Bytowa.

Termin realizacji wynosi 5 miesięcy od dnia podpisania umowy z Wykonawcą.

Wartość robót: 719 217,88 zł

Środki własne: 35 963,86 zł

Wartość środków zewnętrznych: 683 257,00 zł

Dofinansowanie: Inwestycja jest współfinansowana ze środków Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji strategicznych na podstawie Promesy Inwestycyjnej Nr 01/2021/8273/PolskaLad dla zadania inwestycyjnego pn. "Budowa infrastruktury wodno - kanalizacyjnej w gminie wiejskiej Kołczygłowy"