12 lipca 2019

Remont pobocza drogi

Zarząd Dróg Powiatowych w Bytowie wykonał utwardzenia pobocza na odcinku od drogi wojewódzkiej nr 209 w kierunku Darżkowa prowadzącej do granicy Gminy.

Zakres robót obejmował:
- profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni 1282m2
- oczyszczenie ręczne nawierzchni
- skropienie nawierzchni asfaltem
- ułożenie nawierzchni z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowo – żwirowych z warstwą wiążącą o gr. 4cm.

Wartość całkowita zadania to kwota  99.788,37zł

Wykonawcą robót była firma  „LEMAR” Leszek Bigus, ul. Płotowska 2, 77-132 Niezabyszewo.