6 grudnia 2018

Rejestracja Kół Gospodyń Wiejskich

Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Bytowie informuje iż, w dniu 29 listopada 2018 roku weszła w życie Ustawa o kołach gospodyń wiejskich, która umożliwia rejestracje nowych oraz już istniejących Kół w Biurach Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Po dokonaniu tej czynności w/w organizacje mogą starać się o dofinansowanie w kwocie od 3000 do 5000 zł rocznie.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Biurze ARiMR w Bytowie, ul. Miastecka 2; tel. 59 821 50 70

Do pobrania