28 czerwca 2019

Przerwa w dostawie wody

Urząd Gminy Kołczygłowy uprzejmie informuje wszystkich odbiorców wody korzystających z gminnego wodociągu w miejscowości Gałąźnia Wielka, iż w dniu 2 lipca (wtorek) 2019 roku w godz. 800 - 1200 nastąpi przerwa w dostawie wody. Przyczyną przerwy w dostawie wody będą planowane do przeprowadzenia prace budowlano – montażowe związane z modernizacją sieci wodociągowej w miejscowości Gałąźnia Wielka.

W związku z powyższym przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.