16 października 2017

Przebudowa drogi gminnej w Podgórzu

Zakończona została inwestycja drogowa w miejscowości Podgórze. Przedsięwzięcie polegało na połączeniu utwardzonych z płyt Yomb odcinków drogi prowadzącej do centrum miejscowości Podgórze oraz jej połączeniu z drogą powiatową Nr 1766G.

W ramach zadania przeprowadzono następujące prace:

- wykonanie prac ziemnych;

- wykonanie podbudowy pod utwardzenia oraz pobocza;

- budowa nawierzchni z płyt wielootworowych z płyt ażurowych typu Yomb o długości 165,75 mb;

- wykonanie zjazdu do drogi powiatowej;

- wykonanie poboczy z kruszywa łamanego

Wykonawcą robót była firma Usługi Ogólnobudowlane DOMBUD Ireneusz Breszka z Tuchomka.

Wartość prac wyniosła: 35 863,42 zł.