18 lutego 2021

POROZUMIENIE KLUBÓW

16 lutego w Urzędzie Gminy Kołczygłowy doszło do oficjalnego zawarcia umowy partnerskiej pomiedzy klubami U2 Bytów a UKS Orzeł Kołczygłowy.

Wstępne porozumienie pomiedzy klubami osiagnięto już na wcześniejszych spotkaniach, w Urzędzie przedstawiciele obu klubów spotkali się i w obecnosci wójta Artura Kalinowskiego oraz dyrektora szkoły podstawowej w Kołczygłowach pana Krzysztofa Stępnia, oficjalnie zatwierdzić umowę partnerską w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży.

U2 Bytów podczas spotkania reprezentowali – prezes klubu Marek Pituch oraz trener -koordynator Cezary Kołakowski.  Z ramienia UKS Orzeł , udział wzięli prezes klubu Tomasz Momot, trener Tomasz Witek i trener-koordynator Mirosław Wojach.

Partnerzy chcą popularyzować piłkę nożną wśród dzieci i młodzieży na terenie gminy Kołczygłowy poprzez podniesienie poziomu szkolenia z wykorzystaniem potencjału obu stron, współuczestnictwo w zajęciach treningowych, testach, meczach, turniejach, obozach przygotowawczych, festynach sportowych,  oraz innych wspólnych inicjatywach.

Życzymy powodzenia i kibicujemy.