10 czerwca 2019

Podsumowanie Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych

8 czerwca 2019 r. na boisku sportowym w Łubnie przeprowadzono Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W rywalizacji udział wzięły trzy drużyny. Drużyna dziewcząt i chłopców z OSP w Łubnie i drużyna chłopców z OSP w Wierszynie. Zawody rozegrano w dwóch konkurencjach tj.  sztafeta z przeszkodami oraz ćwiczenie bojowe. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała komisja powołana przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie. W klasyfikacji generalnej triumfowali druhowie z OSP Łubno, wyprzedzając swoich kolegów z OSP Wierszyno.
Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz atrakcyjne nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Kołczygłowy.