22 maja 2018

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru

Gmina Kołczygłowy przystąpiła do realizacji projektu: „Pomorskie Szlaki Kajakowe – szlak Górnej Słupi”, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 8 „Konwersja”, Działania 8.4. „Wsparcie atrakcyjności walorów dziedzictwa przyrodniczego”.
W związku z powyższym, zapraszamy do złożenia oferty na usługi związane z pełnieniem funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn. ,,Budowa przystani kajakowej w Gałąźni Małej oraz budowa przystani kajakowej i punktu etapowego w Barnowie (Kamieńcu) wraz z oznakowaniem szlaku kajakowego na terenie gminy Kołczygłowy”. Pełna treść zapytania ofertowego dostępna jest na stronie internetowej: bip.kolczyglowy.pl