3 stycznia 2020

Otwarty konkurs ofert

W dniu 2 stycznia 2020 r. Wójt Gminy Kołczygłowy Zarządzeniem Nr 1/2020 z dnia 2 stycznia 2020 roku ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych gminy Kołczygłowy w zakresie wspierania i upowszechnia kultury fizycznej na terenie Gminy Kołczygłowy w 2020 roku.

Termin składania ofert upływa 24 stycznia 2020 r. Oferty należy składać osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Kołczygłowy, ul. Słupska 56 lub droga pocztową. Oferty należy składać w zamkniętej kopercie opatrzonej pieczęcią podmiotu składającego ofertę i nazwą zadania.

Szczegółowe informacje dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej - link

Nowe wzory oferty i sprawozdania w załączeniu.