2 kwietnia 2019

Otwarty konkurs ofert

W dniu 2 kwietnia 2019 r. Wójt Gminy Kołczygłowy Zarządzeniem Nr 30/2019 z dnia 2 kwietnia 2019 roku ogłosił II otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych gminy Kołczygłowy w zakresie wspierania i upowszechnia kultury fizycznej na terenie Gminy Kołczygłowy w 2019 roku.

Termin składania ofert upływa 26 kwietnia 2019 r. Oferty należy składać osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Kołczygłowy, ul. Słupska 56 lub droga pocztową. Oferty należy składać w zamkniętej kopercie opatrzonej pieczęcią podmiotu składającego ofertę i nazwą zadania.

Szczegółowe informacje dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej.

UWAGA: W dniu 29 października 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie Przewodniczącego Komitetu do Spraw Pożytku Publicznego z dnia 24 października 2018 r. w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań (Dz.U.2018 r. poz. 2057). W związku z powyższym OFERTY NALEŻY SKŁADAĆ NA NOWYCH DRUKACH  ! Nowe wzory oferty i sprawozdania w załączeniu.