28 grudnia 2018

Otwarty konkurs ofert

W dniu 27 grudnia 2018 r. Wójt Gminy Kołczygłowy Zarządzeniem Nr 128/2018 z dnia 27 grudnia 2018 roku ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych gminy Kołczygłowy w zakresie wspierania i upowszechnia kultury fizycznej na terenie Gminy Kołczygłowy w 2019 roku.
Termin składania ofert upływa 21 stycznia 2019 r.
Oferty należy składać osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Kołczygłowy, ul. Słupska 56 lub droga pocztową w zamkniętej kopercie opatrzonej pieczęcią podmiotu składającego ofertę i nazwą zadania.
Szczegółowe informacje dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej.