10 maja 2018

OTWARTY KONKURS OFERT

Dnia 10 maja 2018 r. Wójt Gminy Kołczygłowy Zarządzeniem Nr 44/2018 z dnia 10 maja 2018 roku ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych gminy Kołczygłowy w zakresie edukacji i wychowania, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego na terenie Gminy Kołczygłowy w 2018 roku.
Termin składania ofert upływa 4 czerwca 2018 r. Oferty należy składać osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Kołczygłowy, ul. Słupska 56 lub droga pocztową. Oferty należy składać w zamkniętej kopercie opatrzonej pieczęcią podmiotu składającego ofertę i nazwą zadania.

Szczegółowe informacje dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej.

UWAGA: W dniu 3 września 2016r. weszło w życie Rozporządzenie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 sierpnia 2016r. w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań (Dz.U.2016. 1300). W związku z powyższym OFERTY NALEŻY SKŁADAĆ NA NOWYCH DRUKACH. Nowe wzory oferty, umowy i sprawozdania w załączeniu.