5 lutego 2018

Otwarty konkurs ofert

W dniu 5 lutego 2018 r. Wójt Gminy Kołczygłowy Zarządzeniem Nr 15/2018 z dnia 5 lutego 2018 roku ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych gminy Kołczygłowy w zakresie wspierania i upowszechnia kultury fizycznej na terenie Gminy Kołczygłowy w 2018 roku.
Termin składania ofert upływa 27 lutego 2018 r. Oferty należy składać osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Kołczygłowy, ul. Słupska 56 lub droga pocztową. Oferty należy składać w zamkniętej kopercie opatrzonej pieczęcią podmiotu składającego ofertę i nazwą zadania.
Szczegółowe informacje dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej.

UWAGA: W dniu 3 września 2016r. weszło w życie Rozporządzenie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 sierpnia 2016r. w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań (Dz.U.2016. 1300) W związku z powyższym OFERTY NALEŻY SKŁADAĆ NA NOWYCH DRUKACH  ! Nowe wzory oferty, umowy i sprawozdania w załączeniu.

W pliku „Oferta z wyjaśnieniem” znajduje się nowy wzór oferty zawierający objaśnienia , jak należy wypełnić nową ofertę.