27 kwietnia 2017

Otwarty konkurs ofert

W dniu 25 kwietnia 2017 roku Wójt Gminy Kołczygłowy Zarządzeniem Nr 26/2017 z dnia 25 kwietnia 2017 roku ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych gminy Kołczygłowy w zakresie edukacji i wychowania, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w zakresie krajoznawstwa i turystyki, ochrony środowiska i  wędkarstwa oraz ekologii a także  w zakresie ochrony i promocji zdrowia na terenie Gminy Kołczygłowy w 2017 roku.

Termin składania ofert upływa 19 maja 2017r. Oferty należy składać osobiściew sekretariacie Urzędu Gminy Kołczygłowy, ul. Słupska 56 lub droga pocztową. Oferty należy składać w zamkniętej kopercie opatrzonej pieczęcią podmiotu składającego ofertę i nazwą zadania.

UWAGA: W dniu 3 września 2016r. weszło w życie Rozporządzenie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 sierpnia 2016r. w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań (Dz.U.2016. 1300) W związku z powyższym OFERTY NALEŻY SKŁADAĆ NA NOWYCH DRUKACH! Nowe wzory oferty, umowy i sprawozdania dostępne są poniżej. W pliku „Oferta z wyjaśnieniem” znajduje się nowy wzór oferty zawierający objaśnienia , jak należy wypełnić nową ofertę.