24 lutego 2017

OTWARTY KONKURS OFERT

Dnia 23 lutego 2017 r. Wójt Gminy Kołczygłowy Zarządzeniem Nr 15/2017 ogłosił II otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na terenie Gminy Kołczygłowy w 2017 roku.
Termin składania ofert upływa 20 marca 2017 r. Oferty należy składać osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Kołczygłowy, ul. Słupska 56 lub droga pocztową. Oferty należy składać w zamkniętej kopercie opatrzonej pieczęcią podmiotu składającego ofertę i nazwą zadania.

UWAGA: W dniu 3 września 2016 r. weszło w życie Rozporządzenie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 sierpnia 2016r. w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań (Dz.U.2016. 1300) W związku z powyższym OFERTY NALEŻY SKŁADAĆ NA NOWYCH DRUKACH  ! Nowe wzory oferty, umowy i sprawozdania w załączeniu. W pliku „Oferta z wyjaśnieniem” znajduje się nowy wzór oferty zawierający objaśnienia , jak należy wypełnić nową ofertę.