21 czerwca 2018

Ostrzeżenie meteorologiczne

Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody w Gdańsku przekazuje  ostrzeżenie meteorologiczne zbiorcze nr 1 wydane przez Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdynia

Zjawisko/Stopień zagrożenia Burze z gradem/1
Obszar powiaty: bytowski, chojnicki, człuchowski, Gdańsk, gdański, Gdynia, kartuski, kościerski, lęborski, pucki, Słupsk, słupski, Sopot, wejherowski
Ważność od godz. 13:00 dnia 21.06.2018 do godz. 17:00 dnia 21.06.2018
Prawdopodobieństwo 85%

Przebieg Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Lokalnie grad.