9 kwietnia 2018

Oferta realizacji zadania publicznego

Informujemy, że w dniach 5 i 6 kwietnia 2018 r. do Urzędu Gminy w Kołczygłowach wpłynęły uproszczone  oferty realizacji zadania publicznego pt.: „Zielona Dolina – ruch po zdrowie” złożona przez Stowarzyszenie Rozwoju Inicjatyw Lokalnych Wierszyno oraz  „Edukacja ekologiczna, wędkarstwo amatorskie, turystyka i rekreacja z Gminnym Kołem Wędkarskim „SUM” Kołczygłowy” złożona przez PZW „SUM” Kołczygłowy.
Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty, może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Oferty dostępne pod adresem bip.kolczyglowy.pl