A A+ A++ A A A A A

15 maja 2020

Od 18 maja 2020 r. zmiana godzin obsługi kasy

Wójt Gminy Kołczygłowy informuje, że od 18 maja 2020 r. częściowo przywraca działalność kasy w obiekcie Urzędu Gminy w Kołczygłowach. Kasa Urzędu Gminy w Kołczygłowach czynna będzie w godz. 9.00 - 12.00.

Osoby, które posiadają konta internetowe prosimy o regulowanie wszelkich płatności za pośrednictwem bankowości elektronicznej.
Urząd Gminy w dalszym ciągu pracuje w systemie wewnętrznym, a wszelkie sprawy załatwiane będą po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym bądź elektronicznym. W Urzędzie odbierana jest też poczta tradycyjna.