Aktualno軼i

23 czerwca 2022

Obowi您ek z這瞠nia deklaracji

Ju tylko 7 dni pozosta這 na z這瞠nie deklaracji dotycz帷ej 廝óde ciep豉 i spalania paliw. Termin up造wa 30 czerwca 2022 roku. Obowi您ek z這瞠nia deklaracji ci捫y na w豉軼icielach lub zarz康cach wszystkich budynków – mieszkalnych i niemieszkalnych, w tym jednorodzinnych, wielorodzinnych czy handlowo-us逝gowych.

Deklaracje, mo積a sk豉da drog elektroniczn na stronie: ceeb.gov.pl/ lub w wersji papierowej oraz za po鈔ednictwem Urz璠u Gminy w Ko販zyg這wach z siedzib przy ul. S逝pskiej 56, 77-140 Ko販zyg這wy w pokoju nr 29.

Zapraszamy równie do odwiedzenia strony Gównego Urz璠u Nadzoru Budowlanego (https://www.gunb.gov.pl/podmenu/1713) znajdziecie tam Pa雟two m.in. filmy instrukta穎we, wzory wniosków i deklaracji oraz bogat sekcj z odpowiedziami na najcz窷ciej zadawane pytania.

Przypominamy równie, 瞠 na terenie Gminy Ko販zyg這wy przez ca造 czas funkcjonuje „Mobilny Urz璠nik”, to us逝ga skierowana do osób w podesz造m wieku, schorowanych lub z niepe軟osprawno軼i, którzy maj problem z dotarciem do Urz璠u Gminy w celu wype軟ienia np. deklaracji. Te osoby mog liczy na pomoc urz璠nika, który dotrze do ich miejsca zamieszkania na terenie gminy.

O pomoc „Mobilnego Urz璠nika” mo積a wyst徙i na kilka sposobów:

• telefonicznie – 59 821 32 31
  • wysy豉j帷 e-mail ze zg這szeniem sprawy na adres: ug@kolczyglowy.pl
  • poprzez kontakt osobisty (np. opiekun osoby, która chce skorzysta z pomocy, s御iad, cz這nek rodziny).

Pami皻ajmy! Z這瞠nie deklaracji jest obowi您kowe.

Za niez這瞠nie deklaracji w terminie, zgodnie z art. 27h ust. 1 ustawy z dnia z dnia 21 listopada 2008 r. o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz o centralnej ewidencji emisyjno軼i budynków b璠zie grozi kara grzywny.