7 stycznia 2021

Nowy zjazd drogowy

W dniu 28 grudnia 2020r. odebrane zostały prace związane z budową zjazdu wraz z przepustem z drogi powiatowej nr 1705G Trzebielino - Kołczygłowy na drogę gminną - ul. Piłsudskiego w miejscowości Kołczygłowy.

Zakres prac obejmował m.in.:

• wykonanie ławy fundamentowej żwirowej pod przepust rurowy
  • wykonanie przepustu drogowego pod zjazdem z rury PEHD o śr. 40cm
  • ułożenie krawężników betonowych o wymiarach 12x25 cm oraz 12x22 cm (najazdowych) na podsypce cementowo- piaskowej
  • wykonanie nawierzchni z kostki brukowej o grubości 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej.

Całkowita wartość prac wyniosła 28 763,88 zł.

• 26 581,74 zł - wartość robót budowlanych
  • 2 182,14 zł - kostka brukowa (zakupiona ze środków gminych)