22 grudnia 2017

Nowe taryfy opłat za wodę i ścieki

Urząd Gminy Kołczygłowy informuje, iż w dniu 11 grudnia 2017 r. Rada Gminy w Kołczygłowach podjęła uchwałę Nr XXVI / 278 / 2017 w sprawie zatwierdzenia taryf opłat za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Kołczygłowy.
W związku z powyższym zatwierdza się czas obowiązywania taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków wymienionych w uchwale Nr  XXVI / 278 / 2017 Rady Gminy  Kołczygłowy z dnia 11 grudnia 2017 r., od dnia 1 stycznia 2018 roku do dnia 31 grudnia 2018 roku.
Zatwierdzone taryfy opłat  na  2018 rok przedstawiają się następująco:

• zbiorowe zaopatrzenie w wodę: 2,43 zł brutto za 1m3 wody,
  • zbiorowe odprowadzanie ścieków: 5,55 zł brutto za 1m3 ścieków,
  • zrzuty nieczystości ciekłych wozem asenizacyjnym do punktu zlewnego na terenie oczyszczalni ścieków Wierszyno: 6,10 zł brutto za 1m3 ścieków,
  • stawka opłaty abonamentowej: 3,00 zł brutto w miesięcznym rozliczeniu.