27 września 2021

MPZP miejscowości Barnowo

Wójt gminy Kołczygłowy informuję o wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miejscowości Barnowo, w części obrębu geodezyjnego Barnowo,  w gminie Kołczygłowy, w związku z podjętą przez Radę Gminy Kołczygłowy uchwałą nr XVI/180/2020 z dnia 29 września 2020 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia w/w miejscowego planu.

Z dokumentem zapoznać się można pod linkiem:

W związku z powyższym zainteresowani mogą składać wnioski do niniejszego planu w terminie do dnia 10 listopada 2021 r. Wnioski mogą być wnoszone:

• W formie pisemnej na adres: Urząd Gminy Kołczygłowy, ul. Słupska 56, 77-140 Kołczygłowy,
  • Ustnie do protokołu w Urzędzie Gminy Kołczygłowy w godz. 8.00 – 15.00 po uprzednim umówieniu się telefonicznym na konkretną godzinę,
  • Za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich kwalifikowanym podpisem elektronicznym na adres e-mail: gospodarczy@kolczyglowy.pl
  • Poprzez System Informacji Przestrzennej (https://kolczyglowy2.e-geoportal.pl/)

Dodatkowo Wójt Gminy Kołczygłowy zaprasza wszystkich zainteresowanych na dyskusję publiczną w sprawie rozwiązań przyjętych w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miejscowości Barnowo w części obrębu geodezyjnego Barnowo, która odbędzie się w dniu 28 września 2021 r. o godz. 16.00 w tymczasowo ustawionym pawilonie na Placu Zabaw w Barnowie.